Κατηγορίες

SKI BUS - COMFORT

 Kάθε Μέρα στον Παρνασσό για ΣΚΙ και SNOWBOARD

ΝΕΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ για τις μετακινήσεις σας προς το χιονοδρομικό κέντρο Παρνασσού.

Η νεα υπηρεσία  Ski Bus Parnass σας προσφέρει εύκολη και ανετη μετακίνηση από Αθήνα προς το  Χ.Κ Παρνασσού.

Προσιτές αναχωρήσεις (σε λειτουργία ΟΑΣΑ)

Ανεση Ασφάλεια Πολυτέλεια Εξυπηρέτηση

Δυνατότητα στάσης στις σύγχρονες εγκαταστάσεις μας όπου διαθέτουμε σύγχρονο εξοπλισμό για ενοικίαση, ειδικές τιμές στις αγορές και service του εξοπλισμού σας σε μηχανήματα προηγμένης τεχνολογίας. Επίσης, στην καφετέρια μας μπορείτε  να απολαύσετε αρωματικό καφέ illy και ζεστά ροφήματα δίπλα στο τζάκι.

Στην επιστροφή σας μπορείτε να δοκιμάσετε στο κατάστημά μας γευστικό σουβλάκι Λιβαδειάς.

ΝΕΟ Καθημερινό δρομολόγιο Παρνασσού

Γλυφάδα ( Άγιος Κωνσταντίνος )6.00 π.μ 
Ελληνικό  ( Μετρό ) 6.05  π.μ
Άγιος Δημήτριος ( Μετρό-έμπροσθεν Everest)6.10 π.μ
Στήλες Ολυμπίου Διός ( Τέρμα Βουλιαγμένης )6.20 π.μ

Σύνταγμα ( απέναντι Μ. Βρετάνιας )

6.25  π.μ

Ομόνοια    ( Έμπροσθεν Brazita )   

6.30 π.μ

Πεδίον του Άρεως ( Radison Blu Park Hotel )

6.35 π.μ

Αμπελόκηποι ( Μετρό ) 

6.40 π.μ

Αμπελόκηποι  ( Κηφισίας και Πάνορμου )

6.40 π.μ
Φάρος Ψυχικού  ( Έμπροσθεν Απολλωνιον )     6.45 π.μ
Μαρούσι Δαχτυλίδι  ( Goody' s )6.50 π.μ
Μαρούσι ( Γερμανός )    6.55 π.μ
Κηφισιά  ( Τροχονόμος )  7.00 π.μ
Άφιξη στο Χιον. Κέντρο Παρνασσού9.30 π.μ
Αναχώρηση από το Χιονοδρομικό Κέντρο6.30  μ.μ

Την μεταφορά σας την αναλαμβάνει το γραφείο Thiamis tours.

Τηλ. Κρατήσεων κ' πληροφοριών

22670. 22646

6944514072 vodafone 24x7
6987858633 whatsup 24x7
6999656868 wind & q 24x7