Категории

SKI BUS - COMFORT

 Kάθε Μέρα στον Παρνασσό για ΣΚΙ και SNOWBOARD

Ανεση Ασφάλεια Πολυτέλεια Φιλικές Αναχωρήσεις

ΝΕΟ Καθημερινό δρομολόγιο Παρνασσού

Γλυφάδα ( Άγιος Κωνσταντίνος ) 6.00 π.μ 
Ελληνικό  ( Μετρό )  6.05  π.μ
Άγιος Δημήτριος ( Μετρό-έμπροσθεν Everest) 6.10 π.μ
Στήλες Ολυμπίου Διός ( Τέρμα Βουλιαγμένης ) 6.20 π.μ

Σύνταγμα ( απέναντι Μ. Βρετάνιας )

6.25  π.μ

Ομόνοια    ( Έμπροσθεν Brazita )   

6.30 π.μ

Πεδίον του Άρεως ( Radison Blu Park Hotel )

6.35 π.μ

Αμπελόκηποι ( Μετρό ) 

6.40 π.μ

Αμπελόκηποι  ( Κηφισίας και Πάνορμου )

6.40 π.μ
Φάρος Ψυχικού  ( Έμπροσθεν Απολλωνιον )      6.45 π.μ
Μαρούσι Δαχτυλίδι  ( Goody' s ) 6.50 π.μ
Μαρούσι ( Γερμανός )     6.55 π.μ
Κηφισιά  ( Τροχονόμος )   7.00 π.μ
Άφιξη στο Χιον. Κέντρο Παρνασσού 9.30 π.μ
Αναχώρηση από το Χιονοδρομικό Κέντρο 6.30  μ.μ

Κρατήσεις θέσεων Πληροφορίες

210 9635334, 698 7858643 (όλο το 24ωρο) myskibus@yahoo.gr
Το ταξίδι και την μεταφορά σας αναλαμβάνει το γραφείο Thiamis tours

Πληροφορίες για ενοικιάσεις – service– πώληση εξοπλισμού σκι & snowboard

Τηλ. 22670 22646

Email: info@parnass.gr